Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

14377. PALL, plast, Stacy Dukes "Efebino", Italien samt TAKLAMPA, "Bumling", Ateljé Lyktan.

Pall, plast, orange, märkt Artemide Milano, Efebino, Stacy Dukes, Italy 214316. Höjd ca 30 cm.
Taklampa, metall, vit, märkt Ateljé Lyktan, diameter ca 25 cm.

Pall med repor, slitage.
Taklampa med mindre slitage, saknar galler.

Högsta bud: 800 SEK Utropspris: 1 200 SEK

Slutar om: Sålt 27 apr 2012 kl. 20:22

Budhistorik

BudgivareTidBud
3 27 apr 2012 kl. 20:18800 SEK
Bevakningspriset800 SEK uppnåddes.
3 27 apr 2012 kl. 20:18700 SEK
3 27 apr 2012 kl. 20:18600 SEK
3 27 apr 2012 kl. 20:17500 SEK
2 27 apr 2012 kl. 13:18400 SEK
1 18 apr 2012 kl. 22:14300 SEK
Föremålsnr
14377
Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Placering
H9

Se auktionshusets webbplats.

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK
Till utlämningsställe
400 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Tyskland
Berlin, Köln

Läs mer om transport till våra utlämningsställen.

Läs mer om transporter till övriga platser.