Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

14377. PALL, plast, Stacy Dukes "Efebino", Italien samt TAKLAMPA, "Bumling", Ateljé Lyktan.

Pall, plast, orange, märkt Artemide Milano, Efebino, Stacy Dukes, Italy 214316. Höjd ca 30 cm.
Taklampa, metall, vit, märkt Ateljé Lyktan, diameter ca 25 cm.

Pall med repor, slitage.
Taklampa med mindre slitage, saknar galler.

Högsta bud: 800 SEK Utropspris: 1 200 SEK

Slutar om: Sålt 27 apr 2012 kl. 20:22

Budhistorik

BudgivareTidBud
3 27 apr 2012 kl. 20:18800 SEK
Bevakningspriset800 SEK uppnåddes.
3 27 apr 2012 kl. 20:18700 SEK
3 27 apr 2012 kl. 20:18600 SEK
3 27 apr 2012 kl. 20:17500 SEK
2 27 apr 2012 kl. 13:18400 SEK
1 18 apr 2012 kl. 22:14300 SEK
Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Placering
H9
Föremålsnr
14377

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK

Till utlämningsställe:

Inom Sverige
400 SEK
Utanför Sverige
800 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle/Älvkarleby, Kalmar, Linköping, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport till våra utlämningsställen.

Läs mer om transporter till övriga platser.

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Email
info@kolonn.se
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.