Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Övrigt
EMALJSKYLT, "Tre Ess till god husmanskost", 1900-talets första hälft.
143042. EMALJSKYLT, "Tre Ess till god husmanskost", 1900-talets första hälft.
Ca 15x75 cm.
Emaljskador och repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 15x75 cm.
Emaljskador och repor.
Gomér & Andersson Linköping
576