Urna med handtag. Stämplad Svenskt tenn handarbete. N8
Höjd 14 cm.
Bägare, stämplad Svenskt tenn. Höjd 7,5, diameter 10,5 cm.
Dosa med lock innefattande blått glas. Höjd 3, diameter 5,5 cm.
Slitage, bucklor, repor.
Höjd 14 cm.
Slitage, bucklor, repor.