Välkommen till Auctionet.com!

Vi är en marknadsplats där auktionshus från Sverige och Tyskland säljer möbler, konst, design- och samlarföremål.

Alla föremål är noggrant beskrivna och fotograferade av experter och har fasta transportpriser internationellt.

Läs mer om oss eller Dölj det här meddelandet

Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

113836. ARNE LIDQVIST. Skata i äppleträd. Olja på duk, signerad.

28x58 cm.

Högsta bud: 350 SEK Utropspris: 800 SEK

Slutar om: Sålt 16 dec 2013 kl. 17:10 CET

Budhistorik

BudgivareTidBud
2 13 dec 2013 kl. 22:13350 SEK
1 9 dec 2013 kl. 13:15300 SEK
Ort
Linköping, Sverige
Gomér & Andersson
Placering
V52
Föremålsnr
113836

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK

Till utlämningsställe:

Inom Sverige
400 SEK
Utanför Sverige
800 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle/Älvkarleby, Kalmar, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport till våra utlämningsställen.

Läs mer om transporter till övriga platser.

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Gomér & Andersson AB
Org.nr
556754-7673
Telefon
013-375210
Email
Hemsida
gomer-andersson.se
Adress

Industrigatan 36
Box 405
581 04 Linköping
Sverige

Läs mer om auktionshuset.