Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

113836. ARNE LIDQVIST. Skata i äppleträd. Olja på duk, signerad.

28x58 cm.

Högsta bud: 350 SEK Utropspris: 800 SEK

Slutar om: Sålt 16 dec 2013 kl. 17:10

Budhistorik

BudgivareTidBud
2 13 dec 2013 kl. 22:13350 SEK
1 9 dec 2013 kl. 13:15300 SEK
Föremålsnr
113836
Ort
Linköping, Sverige
Gomér & Andersson
Placering
V52

Se auktionshusets webbplats.

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK
Till utlämningsställe
400 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle/Älvkarleby, Göteborg, Kalmar, Luleå, Malmö, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Köln

Läs mer om transport till våra utlämningsställen.

Läs mer om transporter till övriga platser.