BIRGER SANDZÉN. Olie på lærred, signeret.

99729. BIRGER SANDZÉN. Olie på lærred, signeret.

Gårdsinteriør med figurer. 42 x 57 cm.

Foret på lærred. Skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Foret på lærred. Skader.

Antal besøg: 2.165