AXEL OLSON. Kridt tegning.

AXEL OLSON. Kridt tegning.
991890. AXEL OLSON. Kridt tegning.

Motiv fra Øjet der ser. Usigneret og dateret 31/8-79 ca 18x20 cm.

Lidt solbleget.

Kunstner/designer

Axel Olson (1899–1986)

Få foretaget en gratis vurdering!

Lidt solbleget.

Kunstner/designer

Axel Olson (1899–1986)

Antal besøg: 303