990010. SAMLINGSUR, 5 stk.
990010. SAMLINGSUR, 5 stk.
Armbåndsur og lommeur.
Alder og Brugsslitage. Ikke gennemgået. Ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti ydes. Nogle ure ikke komplette, se billeder. Ridser, urskive med pletter. Et armbånd med skader.