JACQUES ZADIG. Ætsning.

JACQUES ZADIG. Ætsning.
987019. JACQUES ZADIG. Ætsning.

"Escape forsøg II" Signeret. Prøvetryk. Dateret -68. 50x70 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Jacques Zadig (Født 1930)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Jacques Zadig (Født 1930)

Antal besøg: 1.227