Et forgyldt, ægte Gucci damearmbåndsur med Quartz urværk.
Dette ur er forgyldt med en perlemor-skive uden skive.## Urkassens dimensioner: ca. 25 mm x 22 mm.
Dette ur har en Gucci stigbøjle-stil, justerbar armbånd med en "GUCCI" stemplet lås.
Urkassenummer: 0055272.
Urets længde åben: 16½ cm (6½ tommer).
Dette ur kommer med en grøn ægte Gucci æske.
Urets vægt: 24,5 gram.
Æskes vægt: 183,0 gram.
Samlet vægt: 207,5 gram.
Brugt/godt.
I funktionsdygtig stand på optagelsestidspunktet.