DAME'S GUCCI-UR.

DAME'S GUCCI-UR.
984191. DAME'S GUCCI-UR.

Et forgyldt, ægte Gucci damearmbåndsur med Quartz urværk.

Dette ur er forgyldt med en perlemor-skive uden skive.## Urkassens dimensioner: ca. 25 mm x 22 mm.

Dette ur har en Gucci stigbøjle-stil, justerbar armbånd med en "GUCCI" stemplet lås.

Urkassenummer: 0055272.

Urets længde åben: 16½ cm (6½ tommer).

Dette ur kommer med en grøn ægte Gucci æske.

Urets vægt: 24,5 gram.

Æskes vægt: 183,0 gram.

Samlet vægt: 207,5 gram.

Brugt/godt.

I funktionsdygtig stand på optagelsestidspunktet.

Få foretaget en gratis vurdering!
984191. DAME'S GUCCI-UR.

Urkassenummer: 0055272.

Urets vægt: 24,5 gram.

Æskes vægt: 183,0 gram.

Samlet vægt: 207,5 gram.

Brugt/godt.

Antal besøg: 3.234