LAMPET, gustaviansk stil, 20. århundrede.

97744. LAMPET, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Stel af messing. Hængende med prismer. To lette arme. Et elektrisk lyspunkt. Højde 43 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 762