VÆGSKAB, malet fyrretræ, dateret 1713.

97686. VÆGSKAB, malet fyrretræ, dateret 1713.

senere malet, højde 60, bredde 52, dybde 28 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 811