RYGEBORD, første fjerdedel af det 20. århundrede.

97612. RYGEBORD, første fjerdedel af det 20. århundrede.

Stel af egetræ. Kobberplade. Diameter 57, højde 63 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 476