Serveringsbord eg, begyndelsen af det 20. århundrede.

97341. Serveringsbord eg, begyndelsen af det 20. århundrede.

Indretning med æble, 2 skuffer og hylde.Længde 90, bredde 49, højde 106 cm.

Ingen anmærkninger.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.773