ULF ÅLUND. Akvarel, signeret.

ULF ÅLUND. Akvarel, signeret.
970882. ULF ÅLUND. Akvarel, signeret.

Mål 26x34 cm, mål med ramme 50x58 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 481