JÖRN LARSEN. SAMMENSÆTNING.

JÖRN LARSEN. SAMMENSÆTNING.
970662. JÖRN LARSEN. SAMMENSÆTNING.

Signeret, dateret 1965 og nummereret 6/27, billedareal ca 52,5x38 cm.

Lidt snavs inde i glasset.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lidt snavs inde i glasset.

Antal besøg: 791