MADGRUPPE, birk, chippendal stil.

96488. MADGRUPPE, birk, chippendal stil.

spisebord, skænk, 4 stile, 2 plader, skabshøjde 83 bredde 160 dybde 52 cm, bordhøjde 76 længde 135, dybde 80.

Brugsslitage og 2 indvendige skuffer mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 841