Sæt midt i det 20. århundrede.

96366. Sæt midt i det 20. århundrede.

10 slebne stropper på grøn bund, 10 sherryglas Kosta, "Sickan" 3 lysestager Iittala, 5 lige glas Iittalas og 12 grønne tallerkener Skruf.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 814