TORSTEN RENQVIST. Ætsning.

TORSTEN RENQVIST. Ætsning.
959909. TORSTEN RENQVIST. Ætsning.

Landskab med fragmenter II. Signeret og nummereret 47/65 ex. Dateret -60. 48x42 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Torsten Renqvist (1924–2007)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Torsten Renqvist (1924–2007)

Antal besøg: 3.166