LARS SJÖSTRÖM. Olie på lærred, signeret 77.

95640. LARS SJÖSTRÖM. Olie på lærred, signeret 77.

"Møde med evigheden", 75 x 90 cm.

Noget farvetab.

Kunstner/designer

Lars Sjöström (Født 1942)

Få foretaget en gratis vurdering!

Noget farvetab.

Kunstner/designer

Lars Sjöström (Født 1942)

Antal besøg: 9.016