BORDPENDUL, signeret Moreau.

BORDPENDUL, signeret Moreau.
95551. BORDPENDUL, signeret Moreau.

Bakke mærket "La bonne fermiere", par F Moreau, patineret metal på marmorbund, højde 45 cm, længde 34 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.767