Kuffert, århundredeskiftet 1800/1900.

94983. Kuffert, århundredeskiftet 1800/1900.

Længde 92 cm.

Skader, udskiftet håndtag og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 92 cm.

Antal besøg: 1.507