OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Cirkuskonge Brazil Jack. Farvelitografi. Usigneret.

94467. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Cirkuskonge Brazil Jack. Farvelitografi. Usigneret.

99x69,5 cm Uindrammet Trykt hos AB Lito-Grafik.

Mindre håndteringsskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre håndteringsskader.

Antal besøg: 1.169