Paris motiv 185/260 signeret Olson-58, 41X52 cm. Kvinde ved flyglet, Sign. K Ullberger-52 52/115, 40X27 cm, og Gadebillede, skilt. Svend Engelund-61.106 / 260, 38X46 cm.