DIVERSE, 8 dele, 20. årh., bl.a. køretøjs manualer.

93913. DIVERSE, 8 dele, 20. årh., bl.a. køretøjs manualer.

Volvo P210, VW type 1 og 2, Csepel 250.
2 poser, slangeskind.
3 termokar, bl.a. AB termoverken.

Brugsslitage, mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 poser, slangeskind.

Brugsslitage, mindre skader.

Antal besøg: 885