LAMPETT, messing, 20. århundrede. Højde 55 cm.

93878. LAMPETT, messing, 20. århundrede. Højde 55 cm.

Monteret på sort træplade. Længde 51 cm.

Brugsslitage, klippe kabel.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, klippe kabel.

Antal besøg: 644