PHILIP ARCTANDER. Lænestol "Muslingstol".

93565. PHILIP ARCTANDER. Lænestol "Muslingstol".

Stel i lakeret træ med polstret og polstret sæde i rødt.
Designet 1944.

Slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Designet 1944.

Slitage og ridser.

Antal besøg: 9.060