BORDUR, århundredeskiftet 1800-/1900-tallet.

92885. BORDUR, århundredeskiftet 1800-/1900-tallet.

Hvidt metal. Repræsenterer en dreng, der leger med en bold. Højde 44 cm.

Mindre revner, Overfladeslitage. Fra muligvis ikke oprindeligt tilhørende. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 859