SWORD STIK, 20. århundrede.

SWORD STIK, 20. århundrede.
924829. SWORD STIK, 20. århundrede.

Længde 92 cm.

Proveniens gods efter samleren Conny Hägerspång, Vetlanda.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 92 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.231