VINKØLER, Samsung, model RW13EBSS.

918408. VINKØLER, Samsung, model RW13EBSS.

Længde 51, bredde 58, højde 86 cm.

Brugsslitage og ridser. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 6.469