91401. Sæt , oliemalerier 3 stk.
Ubekendt kunstner. Trolde ved vandet. Olie på spånplade. 48,5 x 59 cm. Underskrevet.
Ingri Frendelius. Hav. Olie på lærred. 27 x 22 cm. Underskrevet.
Gustaf Sjöö. Stuehus. Olie på Panel. 39,5 X 31,5 cm Signeret.