Sæt , oliemalerier 3 stk.

Sæt , oliemalerier 3 stk.
91401. Sæt , oliemalerier 3 stk.

Ubekendt kunstner. Trolde ved vandet. Olie på spånplade. 48,5 x 59 cm. Underskrevet.
Ingri Frendelius. Hav. Olie på lærred. 27 x 22 cm. Underskrevet.
Gustaf Sjöö. Stuehus. Olie på Panel. 39,5 X 31,5 cm Signeret.

Rapport.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rapport.

Antal besøg: 1.092