WALL, New Renaissance, Lenzkirch, Tyskland.

91316. WALL, New Renaissance, Lenzkirch, Tyskland.

Etui med udskåret dekoration. Højde 74 cm.

Pendel og krone mangler, slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 929