ROY LICHTENSTEIN. EFTER. Litografisk tryk.

912170. ROY LICHTENSTEIN. EFTER. Litografisk tryk.

I bilen (beskåret) 58x70.

Mindre håndteringsmærker og Overfladeslitage, uindrammet Ridsemærker i printet.

Kunstner/designer

Roy Lichtenstein (1923–1997)

Få foretaget en gratis vurdering!

I bilen (beskåret) 58x70.

Kunstner/designer

Roy Lichtenstein (1923–1997)

Antal besøg: 3.637