SKAB MED SPEJLOVER, hvidmalet, renæssance.

90727. SKAB MED SPEJLOVER, hvidmalet, renæssance.

højde 142, bredde 102, dybde 53 cm.

toppladen repareret og Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 780