KUNSTGLAS, 2 dele.

KUNSTGLAS, 2 dele.
90509. KUNSTGLAS, 2 dele.

Fisk, Vicke Lindstrand Kosta skilt kostede LH 1923, længde 21,5 cm, skål signeret Orrefors pu 3092/1 diameter 12 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
90509. KUNSTGLAS, 2 dele.

Brugsslitage.

Antal besøg: 981