SEKRETÆR, FUNKTION, 1930'erne.

90341. SEKRETÆR, FUNKTION, 1930'erne.

Birk. Tre skuffer. Nedklappelig klap. Længde 80, bredde 39, højde 95 cm.

Brugsslitage, en nøgleplade mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.370