FEDT, glas, "Coquille", Flygsfors -58.

89925. FEDT, glas, "Coquille", Flygsfors -58.

Aflang asymmetrisk form med udstrakte ender. Pink, hvid og klar glasmasse. Signeret Flygsfors -58.
Længde 30 cm.

Ridser på undersiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 30 cm.

Ridser på undersiden.

Antal besøg: 2.334