UR, Seiko Titanium SQ 50.

UR, Seiko Titanium SQ 50.
893250. UR, Seiko Titanium SQ 50.

Seiko Titanium SQ 50. Armbånd og urkasse i titanium og delvist forgyldt. Hvid urskive med stregindeks og datovisning. Quartz urværk Urkasse Ø 37 mm.

Mindre Brugsslitage, primært på linket. Trænger til udskiftning af batteri.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 9.401