IS, 7 dele og bakke, 20. århundrede.

89120. IS, 7 dele og bakke, 20. århundrede.

Kande og 6 glas malet med blomster. Bakke af spejlglas med rammer i messing. Længde 44 cm.

Mindre Kantstødt og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Kantstødt og slitage.

Antal besøg: 1.221