SEKRETÆR, gustaviansk stil, 20. århundrede.

88802. SEKRETÆR, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Mahogni. Indretning med messingdetaljer. Indrettet med seks skuffer bag nedfældelig skriveklap. Fire skuffer foran. Længde 87, bredde 45, højde 104 cm.

Brugsslitage. en del af listen mangler på det ene bagben, to mindre finerskader på overdelen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.847