MAD-KAFFE-MOKAGODER Hackefors midten af det 20. århundrede.

88607. MAD-KAFFE-MOKAGODER Hackefors midten af det 20. århundrede.

44 dele matsevis creme hvid/guld, 44 dele kaffestel D: o. Mocca varer Kornblomst: 8 kopper, 10 tønder.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 918