HANS WIGERT. Ætsning.

HANS WIGERT. Ætsning.
885954. HANS WIGERT. Ætsning.

Hakkefugl, signeret og nummereret 3/30, 30x30 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Hans Wigert (1932–2015)

Få foretaget en gratis vurdering!
885954. HANS WIGERT. Ætsning.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Hans Wigert (1932–2015)

Antal besøg: 418