STOL, såkaldt Göteborg model, 20. århundrede.

87165. STOL, såkaldt Göteborg model, 20. århundrede.

Mahogni.

Brugsslitage, knækket polstring.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mahogni.

Antal besøg: 892