LOMME, sølv, Halda Lommefabrik, 1899.

87069. LOMME, sølv, Halda Lommefabrik, 1899.

Diameter 48 mm. Mærket i værk/urskive/kasse. Stemplet V6 (1899), HH (Henning Hammarlund, aktiv 1888-1914). nr. 9858.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 6.886