STURE WIKSTRÖM. Akvarel, signeret.

86624. STURE WIKSTRÖM. Akvarel, signeret.

Komposition med figurer, 50 x 70 cm.

glas solrig.

Få foretaget en gratis vurdering!

glas solrig.

Antal besøg: 2.095