ARMBÅNDUR, Jaques Richal.

ARMBÅNDUR, Jaques Richal.
865426. ARMBÅNDUR, Jaques Richal.

Jaques Richal damearmbåndsurkasse og led i forgyldt stål, perlemorskive med hvide sten og arabertal. Bredde 22 mm Leveres i original æske med ekstra led.

Mindre Brugsslitage primært foran på kabinettet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.343