SPEJL, 1950'erne.

SPEJL, 1950'erne.
85727. SPEJL, 1950'erne.

Rektangulær form, forgyldt træramme. Rektangulært midterspejl, stel med rombeformet affaset spejlglas.
Højde 122 cm.
Bredde 58 cm.

Forgyldning med let slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
85727. SPEJL, 1950'erne.

Højde 122 cm.
Bredde 58 cm.

Forgyldning med let slitage.

Antal besøg: 4.183