Kommode, "Hauptkopia" gustaviansk stil, 20. århundrede.

85240. Kommode, "Hauptkopia" gustaviansk stil, 20. århundrede.

Tre kasseformede Kommode, fineret, birk, valnød, teak, jacaranda, el, ask, rød marmorplade. Længde 111, dybde 48, højde 81 cm Fremstillet af gustavianske møbler Onslunda.

Brugsslitage, 1 nøgleplade beskadiget.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 2.455