JERNKRYDE, miniature, 17-1800 tallet.

85136. JERNKRYDE, miniature, 17-1800 tallet.

Såkaldt trebenet gryderet. Stemplet HB (Hillebola mølle). Længde 21, bredde 12, højde 19 cm.

Brugsslitage, plettet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, plettet.

Antal besøg: 873