STARTBEstik, 24 dele, nysølv, Olga, Mema.

85050. STARTBEstik, 24 dele, nysølv, Olga, Mema.

Bestiksæt bestående af 12 gafler og 12 knive. Skaft i sterling nysølv, knivblad i rustfrit stål. Bestikindpakning medfølger.
Gaffel 15,5 cm.
Kniv 17 cm.
Olga er en model i neo-rokoko stil, der stammer fra det 19. århundrede.

Let Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gaffel 15,5 cm.
Kniv 17 cm.

Let Brugsslitage.

Antal besøg: 2.463