MOKKASKEER, 15 stk, sølv.

MOKKASKEER, 15 stk, sølv.
84980. MOKKASKEER, 15 stk, sølv.

9 mokkasinskeer model Ros. Gewe, Malmø 1959.
Længde 9 cm.
Vægt 65 gr.
6 mokkaskeer importeret stemplet. Ribbet skaft, dekoration med bladhullet krone og perlebånd.
Længde 10 cm.
Vægt 60 gr.

Lettere Brugsslitage. En eller anden ske model Rose med skævt skaft.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 9 cm.
Vægt 65 gr.
Længde 10 cm.
Vægt 60 gr.

Antal besøg: 1.357