84980. MOKKASKEER, 15 stk, sølv.
9 mokkasinskeer model Ros. Gewe, Malmø 1959.
Længde 9 cm.
Vægt 65 gr.
6 mokkaskeer importeret stemplet. Ribbet skaft, dekoration med bladhullet krone og perlebånd.
Længde 10 cm.
Vægt 60 gr.
Lettere Brugsslitage. En eller anden ske model Rose med skævt skaft.
Længde 9 cm.
Vægt 65 gr.
Længde 10 cm.
Vægt 60 gr.